O Nas

Publikator działa na polskim rynku wydawniczym od 1992 roku. Firma rozpoczynała od projektów wydawniczych o zasięgu lokalnym. Dziś jest wydawcą ogólnopolskich czasopism o tematyce wnętrzarskiej i budowlanej, wydawnictw branżowych oraz katalogów z projektami domów.

Jesteśmy wydawcą dwumiesięczników "Dobrze Mieszkaj" i "Świat Łazienek i Kuchni" - obu o ugruntowanej już pozycji na rynku w obszarze poruszanych tematów: projektowania, urządzania i aranżacji wnętrz. Oraz kwartalnika "100% Wnętrza" - jedynego dostępnego magazynu prezentującego ponad 40 wnętrz w jednym wydaniu. 

W swoim portfolio wydawnictwo posiada tytuły tematycznie związane z budową i remontem domu, skierowane do indywidualnych inwestorów. Kwartalnik "Dom z Przyszłością" stanowi cenne źródło wiedzy dla osób realizujących swoje marzenia o własnym domu. W ciekawy i kompleksowy sposób przedstawione są w nim zagadnienia związane z budową domu, jego wykończeniem i wyposażeniem z punktu widzenia energooszczędności, ekonomii i nowoczesnych, inteligentnych technologii. Osobom poszukującym projektu domu rekomendujemy wydawane przez Publikator katalogi "Małe Domy" i "Najlepsze domy" cenione za fachowe przygotowanie oraz różnorodność propozycji projektów domów.

Najstarszym wydawnictwem branżowym Publikatora jest wydawany od 1996 r. miesięcznik "Łazienka" skierowany do polskiej branży wyposażenia łazienek. W grupie czasopism skierowanych do branży meblowej wydajemy miesięcznik "Meble Plus" oraz dwumiesięcznik "Produkcja Mebli" o profilu technologicznym. Jesteśmy także wydawcą dwumiesięcznika "Fachowy Wykonawca", polecanego wykonawcom budowlanym.

Publikator jest wydawcą serwisów internetowych, konsumenckich (Dobrzemieszkaj.pl, Meble.com.pl, Mamkuchnie.pl, Łazienka.pl, Najlepszedomy.pl) oraz branżowych (Biznesmeblowy.pl, Ryneklazienek.pl, Fachowywykonawca.pl, Archiconnect.pl), tematycznie związanych z wydawanymi przez nas czasopismami.

Prowadzimy sklep internetowy Salon Prasowy, za pośrednictwem którego mogą Państwo kupić wszystkie wydawane przez nas czasopisma, zarówno w wersji drukowanej jak i cyfrowej (e-wydania).