Dobrze Mieszkaj 3/2015

Dostępność:
Jest Jest
  • Wydanie
szt.
7,90 zł
W numerze 3/2015 oddajemy w Wasze ręce aż 176 stron, na których odnajdziecie praktyczne porady jak dobrać odpowiedni sprzęt AGD, zobaczycie jakie meble są modne do kuchni, a jakie do jadalni, a także dowiecie się jak funkcjonalnie wyposażyć szafki kuchenne.

Pomożemy Wam urządzić łazienkę na każdym metrażu oraz w prosty sposób odmienić wygląd salonu i sypialni. Podpowiemy jakie materiały sprawdzą się na podłogach, a jakie na ścianach oraz który zestaw mebli dedykowanych do przestrzeni salonu wybrać, by Wasz pokój dzienny nabrał reprezentacyjnego charakteru.

Jak zawsze zabierzemy Was również w podróż do świata architektury wnętrz. Wśród pięciu projektów wnętrz, które wybraliśmy do tego numeru, znalazły się aż dwa nieduże mieszkania w bloku. Pozostałe wnętrza - pełne słońca, światła i przestrzeni - imponują powierzchnią. Znajdziecie wśród nich dom urządzony w modnych szarościach oraz nowoczesny apartament, którego projektant postawił na duet bieli i drewna. Blok projektowy zamyka przestronny dom, którego aranżacja wydobywa niezwykłą elegancję czystej bieli.