Dobrze Mieszkaj 4/2015

Dostępność:
Jest Jest
  • Wydanie
szt.
7,90 zł
W najnowszym numerze oddajemy w Wasze ręce aż 176 stron, na których zabierzemy Was w podróż dookoła świata, ale taką, z której zamiast pamiątek przywieziecie pomysły i natchnienie. Pomożemy Wam uchwycić i zatrzymać magiczny klimat miejsc odwiedzanych zwykle podczas wakacyjnych wojaży. Od nadmorskich kutrortów po egzotyczne wyspy, od pachnących ziołami pól po spalone słońcem bezdroża. Tak, aby każdy mógł odnaleźć ten wyjątkowy klimat, który chciałby zatrzymać na dłużej.

Wśród pięciu projektów wnętrz, które wybraliśmy do tego numeru, znalazły się: nowoczesny dom młodej rodziny urządzony w surowym stylu minimalistycznym, dom zaprojektowany w jasnych i naturalnych barwach, nowoczesny weekendowy apartament, mieszkanie łączące historię i tradycję ze współczesnym stylem i nowymi rozwiązaniami, a także nowoczesny apartament urządzony elegancko i funkcjonalnie.

Dla tych, którzy czas wakacji wykorzystują na remont i wykończenie mieszkania, a w szczególności łazienki, przygotowaliśmy specjalny blok tematyczny. Zawiera on przegląd ofert producentów wyposażenia i materiałów, porady, inspiracje oraz wskazówki jak zaprojektować i urządzić łazienkę zgodnie z najnowszymi trendami.