O Nas

Publikator działa na polskim rynku wydawniczym od 1992 roku. Firma rozpoczynała od projektów wydawniczych o zasięgu lokalnym. Dziś jest wydawcą ogólnopolskich czasopism o tematyce wnętrzarskiej i budowlanej, wydawnictw branżowych oraz katalogów z projektami domów.

Jesteśmy wydawcą dwumiesięczników "Dobrze Mieszkaj" i "Świat Łazienek i Kuchni" - obu o ugruntowanej już pozycji na rynku w obszarze poruszanych tematów: projektowania, urządzania i aranżacji wnętrz. 

W swoim portfolio wydawnictwo posiada tytuły tematycznie związane z budową i remontem domu, skierowane do indywidualnych inwestorów. Kwartalnik "Dom z Przyszłością" stanowi cenne źródło wiedzy dla osób realizujących swoje marzenia o własnym domu. W ciekawy i kompleksowy sposób przedstawione są w nim zagadnienia związane z budową domu, jego wykończeniem i wyposażeniem z punktu widzenia energooszczędności, ekonomii i nowoczesnych, inteligentnych technologii. Osobom poszukującym projektu domu rekomendujemy wydawane przez Publikator katalogi "Małe Domy" i "Najlepsze domy" cenione za fachowe przygotowanie oraz różnorodność propozycji projektów domów.

Najstarszym wydawnictwem branżowym Publikatora jest wydawany od 1996 r. miesięcznik "Łazienka" skierowany do polskiej branży wyposażenia łazienek. W grupie czasopism skierowanych do branży meblowej wydajemy dwumiesięcznik "Meble Plus". Jesteśmy także wydawcą dwumiesięcznika "Fachowy Wykonawca", polecanego wykonawcom budowlanym.

Publikator jest wydawcą serwisów internetowych, konsumenckich (Dobrzemieszkaj.pl, Meble.com.pl, Mamkuchnie.pl, Łazienka.pl, Najlepszedomy.pl) oraz branżowych (Biznesmeblowy.pl, Ryneklazienek.pl, Fachowywykonawca.pl, Archiconnect.pl), tematycznie związanych z wydawanymi przez nas czasopismami.

Prowadzimy sklep internetowy Salon Prasowy, za pośrednictwem którego mogą Państwo kupić wszystkie wydawane przez nas czasopisma, zarówno w wersji drukowanej jak i cyfrowej (e-wydania).